Liefdevolle Chinese blauw-witte porseleinen thee-blikje, gemaakt in Jingdezhen tijdens de Guangxu-periode (1875–1908). Het voorwerp is versierd met twee draken te midden van plantmotieven. Het gemarkeerde zilveren montuur is een latere Nederlandse toevoeging, daterend uit het begin van de 20e eeuw.Voorwaarde: zeer goed (zie de foto's).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: ca. 11,7 cm (hoogte) x 3,6 (ø voet) cmDeze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.