Mooi Chinees blauw-wit porseleinen theebusje, gemaakt in Jingdezhen tijdens de Guangxu-periode (1875–1908). Het voorwerp is omgekeerd gedecoreerd met twee draken die achter een brandende parel aanjagen tussen wolken. De onderkant draagt een vierkarakterige Kangxi-teken. De gemarkeerde zilveren bevestiging is een latere Nederlandse toevoeging, daterend uit het begin van de 20e eeuw.Staat: perfect (zie de foto's).Herkomst: private Nederlandse collectieAfmetingen: 23,8 cm (hoogte) x 8 (ø voet) cmDeze partij wordt correct verpakt en verzekerd verzonden met PostNL.