Foto is ingelijst met een professionele, zuurvrije passe-partout met een SUEDE-bovenlaag in een hoogwaardig frame dat acrylveiligheidsglas bevat (veiliger dan normaal glas en biedt een extra UV-bescherming).Metingen ondertekende foto: 10x8 inch/20x25cmAfmetingen lijst: 16x12 inch/30x40cmOorspronkelijke gesigneerde foto wordt geleverd met ons Certificaat van Authenticiteit.Er zit een West Side Autographs fraudebestendige hologramsticker op het certificaat en op de gesigneerde foto (op de achterkant)The Last of Us is een Amerikaanse post-apocalyptische dramaserie op televisie, gemaakt door Craig Mazin en Neil Druckmann voor HBO. Gebaseerd op de videogamefranchise ontwikkeld door Naughty Dog, speelt de serie zich decennia af na de ineenstorting van de samenleving door een massale schimmelinfectie die haar gastheren verandert in zombie-achtige wezens. Het eerste seizoen, gebaseerd op The Last of Us uit 2013, volgt Joel (Pedro Pascal) en Ellie (Bella Ramsey) terwijl ze door de Verenigde Staten reizen. In het tweede seizoen, gebaseerd op de eerste helft van The Last of Us Part II uit 2020, hebben ze zich gevestigd in Jackson, Wyoming, samen met Joel's broer Tommy (Gabriel Luna) en Ellie's vrienden Dina (Isabela Merced) en Jesse (Young Mazino). De groep reist naar Seattle om Abby (Kaitlyn Dever) op te sporen, die de focus zal vormen van het derde seizoen.