Unieke Blikvanger: Originele Chesterfield Lord "Multicolor" – Als Nieuw!Bent u op zoek naar een absoluut topstuk voor uw interieur? Deze Chesterfield Lord in de gedurfde 'Multicolor Kameleon' uitvoering is een zeldzame combinatie van klassiek vakmanschap en een modern, speels design.De stoel is vervaardigd door het gerenommeerde merk "The Chesterfield Brand" en verkeert in absolute nieuwstaat. Geen krassen, geen beschadigingen, simpelweg perfect onderhouden.Waarom dit een uniek exemplaar is:100% Authentiek: Inclusief officieel Certificate of Origin en originele onderhoudsset.Hoogwaardig Materiaal: Volledig bekleed met hoogwaardig leer in een prachtig patchwork van diverse kleuren.Handgemaakt: Voorzien van de karakteristieke gecapitonneerde rugleuning en handgeslagen siernagels.Conditie: Als nieuw. De stoel heeft meer als decoratie gediend dan als zitmeubel.Specificaties:Model: Lord (Wingback / Oorfauteuil)Hoogte: 108 cmBreedte: 89 cmDiepte: 90 cmZithoogte: 47 cmKleur: Multicolor / Kameleon leer