Prachtige semi-hollow elektrische TEISCO / KAWAIGemaakt in Japan in het midden van de jaren zestig, een mythische periode van de Japanse productie.Zijn warme geluid, in de zuivere stijl van de jaren zestig, van de British Invasion, zijn veelzijdigheid voor rock, blues, surfmuziek, jazz, blues...Zeer mooie afwerking, pickups van hoge kwaliteit, zoals alle Japanse pickups. Vintage Kluson Deluxe stemmechanieken.Een gitaar die zeer goed onderhouden is en in uitstekende staat verkeert (enkele kleine gebruikssporen gezien de ouderdom). Alleen de pickguard ontbreekt.Geluidsproef op YouTube met de titel/zoekopdracht 'TEISCO KAWAI Semi-Hollow 1960 - Soundtest door AtypicMusic'veilige levering