Prachtige decoratieve wandtegel van Tunesische keramiek, volledig met de hand beschilderd.Het tafereel toont een elegante, rijk versierde vogelkooi, vergezeld door gestileerde vogels en traditionele bloemmotieven, kenmerkend voor de Tunesische keramiekkunst.De compositie is uitgebalanceerd en verfijnd, met een mooi kleurcontrast en een fijn gedetailleerd decor. Dit tegeltje vormt een authentiek decoratief stuk, ideaal als wandpaneel, decoratief element voor een interieur, een keuken of een patio, of voor liefhebbers van Mediterrane keramiek en Noord-Afrikaanse ambacht.Details• Type : decoratieve wandtegel• Techniek: met de hand geschilderd• Materiaal: geglazuurd keramiek• Aantal stukken: 1staatUitstekende staat.Geen restauratie, scheur of chip zichtbaar.Afmetingen• Hoogte: ca. 33 cm• Breedte: ca. 25 cmOrigineTunisieVerzendingZeer zorgvuldige verpakking om een optimale bescherming tijdens het transport te garanderen.