Een prachtig polychroom tegelplateau, handgeschilderd door Paul van Dort. Geschilderd naar werk van de schilder P.J.C. Gabriël (Haagse school). Hollands landschap met molen.Tegels en lijst verkeren in nieuwstaat. Het plateau bevat zes tegels.