Delftse tegel van het Christelijke iconografische thema ' De Drie Koningen zijn onderweg ' Afkomstig uit de Nederlanden, tweede helft 17e eeuwVerhaal: Christelijk feest dat plaatsvindt op 6 januari (wat tevens het eind van kerstmis inluidt). Drie Koningen (3 wijzen) uit het Oosten (Caspar, Melchior en Balthasar) worden door een ster aan de hemel geleid naar Jezus (die intussen 12 dagen oud was). Ze brachten goud, wierrook en mirre met zich mee als geschenken. Centraal thema waarbij de Drie Koningen onderweg zijn naar Jezus. In hun handen dragen ze de geschenken die ze zullen overdragen. De scène wordt weergegeven in een dubbele cirkelMet ossenkoppen als randdecoratieGemaakt van Delfts Blauw, aardewerk , geglazuurdAfmetingen : 12.8 cm lengte x 12.8 cm breedte x 0.8 cm dikteGewicht: 221 gramMooie staat, heeft gebruikssporen Afkomstig uit Nederland, tweede helft 17e eeuwHet object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace