Antieke Delftsblauwe mythologische tegel voorstellende Actaeon door Diana in een hert veranderd (Ovid. Met. 3. 143-205)Topkwaliteit.Geen restauraties.Prachtige glans.Lit. Mythologische voorstellingen op Nederlandse tegels, Jan Pluis, 2011, blz. 68, 69.