18e-eeuwse Nederlandse Delftse tegel met windmolen – blauw op witAntieke Nederlandse tingeglazuurde tegel, handbeschilderd in kobaltblauw op witte ondergrond, voorstellende een landschap met een windmolen. De molen is centraal geplaatst en weergegeven met vier wieken, omgeven door een eenvoudig landschap met water en oeverpartijen.De tegel is uitgevoerd in typische Delftse stijl met losse penseelvoering en lichte schakeringen in het blauw. De voorstelling is karakteristiek voor de 18e eeuw. Aan de randen en het glazuur zijn gebruikssporen, slijtage en kleine beschadigingen zichtbaar, passend bij de ouderdom en het oorspronkelijke gebruik in een interieur (bijvoorbeeld schouw of wand).HerkomstNederland, ca. 1750–1780TechniekTingeglazuurde aardewerktegel, handbeschilderdConditieNaar leeftijd; randbeschadigingen, slijtage en lichte haarscheurtjes aanwezig (zie foto’s)Afmeting:ca. 11 x 10,5cm Bca. 7mm Dik