De Technics SL-23 is een hoogwaardige, snaar aangedreven draaitafel met een speciaal ontwikkelde FG (frequentiegenerator) servo gestuurde motor. Dit is de beste snaar aangedreven platenspeler van Technics.Zoals te zien is op de foto’s verkeert deze speler in goede staat met lichte gebruikssporen Mooie zwarte draaitafel met geweldig geluid, legendarische betrouwbaarheid.De SL-23 is een halfautomatische platenspeler: je brengt de arm boven de plaat waarbij het draaiplateau automatisch start. Aan het eind van de plaat gaat de arm automatisch terug en stopt het draaiplateau.Komt met een Philips GP400 element met goede naald.Er is een betere RCA kabel gemonteerd met vergulde pluggen.Aandrijfsnaar is in goede conditie. Specificaties van de Technics SL23.Type: frequency generator servo turntableDrive method: belt driveSpeeds: 33 and 45rpmPitch control: 6%Wow and flutter: 0.05% WRMSRumble: -65dBWordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.