De SL 1410 direct drive is een zeer fraaie topspeler van Technics. Deze kwam op de markt in 1976. Een zeer betrouwbare en solide gebouwde draaitafel Zoals te zien is op de foto’s is dit exemplaar in erg mooie conditie. Ook de stofkap is nog zeer mooi, zonder krassen.Technics staat bekend om zijn kwalitatief zeer goede platenspelers, voorzien van het beroemde snel startend direct drive aandrijfsysteem, waarbij de draaischijf een onderdeel van de motor is. De 1410 is een halfautomatische speler: je brengt de arm boven de plaat waarbij het draaiplateau automatisch start. Aan het eind van de plaat gaat de arm automatisch terug en stopt het draaiplateau. Voorzien van pitch control met stroboscoop om het toerental exact af te stellen.Wordt geleverd met het prachtig klinkende Sure M75 6S element met goede naald.een van de knopjes mist een klein stukje maar is 100% functioneel.Foto's van brochures of handleidingen zijn ter illustratie en worden niet meegeleverd.Voor de specificaties van de draaitafel en cartridge zie de laatste foto's.Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.