Prachtige pigmentafdruk van Tardi, gedrukt op Art Innova 210 g/m² papier van formaat 35x60 cm.De pigmentdruk is de druktechniek waarvan het resultaat het meest overeenkomt met de oorspronkelijke tekening.Beperkte editie van 475 exemplaren, niet gesigneerd. Vergezeld van een genummerd echtheidscertificaat. Nummering uitsluitend op het certificaat. Blinddruk in de witte marge + stempels van de uitgever op de achterkant van de afbeelding.De foto van het nummer is ter illustratie. Het nummer kan dus een ander zijn dan dat van de foto.Zo goed als nieuw!Al uw aankopen worden indien mogelijk gebundeld om de verzendkosten te minimaliseren. Gepantserde verzending, zorgvuldig verpakt en verzonden met tracking. Mocht een pakket toch beschadigd bij u aankomen, dan verzoeken wij u het te weigeren bij de bezorger.