Decoratief machinaal geweven tapijt in klassieke Bakhtiar-stijl, geproduceerd in België.Het tapijt heeft een rijk uitgewerkt centraal medaillon, warme goud- en aardetinten en een brede sierlijke rand met traditionele motieven, geïnspireerd op Oosterse tapijtontwerpen.Dit tapijt is vervaardigd uit 100% polypropyleen, wat het onderhoudsvriendelijk, kleurvast en duurzaam maakt. Geschikt voor dagelijks gebruik in woon- of eetkamer.SpecificatiesAfmetingen: ca. 201 × 290 cmProductietechniek: Machinaal gewevenHerkomst: BelgiëGewicht: ca. 9,5 kgPeriode: ca. 1980–1990Stijl: Bakhtiar-stijl (klassiek decoratief)ConditieIn goede gebruikte staat.Normale lichte gebruikssporen passend bij leeftijd en gebruik.Geen scheuren of gaten.Zie foto’s voor een correcte indruk.Verzenden/ophalen:Zorgvuldig verzonden,Ophalen mogelijk in Laakdal of Pelt (België)