Verstelbare notenhouten boekenstandaard of muziekstandaard. Het plateau is belijmd met leer en het leggedeelte is voorzien van een gepatenteerd systeem. Waarschijnlijk rond 1900's. De gegeven afmetingen zijn die van de standaard in maximale posities. In goede staat. Kleine beschadigingen en restauraties over het geheel. Het schroefje aan de achterkant loopt een beetje scheef maar kan wel goed vastgedraaid worden. Zie ook de foto’s die deel uitmaken van de omschrijving. Kavel wordt aangetekend verstuurd.