Aantal items: 1Object: spiegel Staat: goedMateriaal: glas/ metaal/ verzilverd Land van herkomst: IndiaMooie, verzilverde tafelspiegel, zeer fraai gedecoreerd met aan beiden zijkanten de afbeelding van een olifantenkop en aan de onderzijde 4 ketinkjes met open balletjes.Hoogte: 32.5 cmBreedte: 32.4 cmDiameter spiegel compleet met rand: 20 cmDiameter spiegel: 12 cmDiameter voet 11.5 cmGewicht: 680 gram Het geheel wordt zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track en Trace of kan worden opgehaald in Rotterdam.