Decoratief op voet – Geslepen roze glas, bloemporselein en goudkleurig met fijn goud – Italië, 20e eeuwElegante decoratieve Italiaanse coupe van het huis CRE ART, daterend uit het midden van de 20e eeuw (rond 1950–1970).De beker is gemaakt van geslepen roze glas, rijkelijk versierd met medaillons met vogels, omgeven door geometrische en stervormige motieven. De rand is fijn gezaagd, wat een prachtig vakmanschap in snijden en transparantie toont.De basis bestaat uit een element van polychroom porselein, versierd met reliëfrozen bloemen (blauw, roze en bladwerk), met gouden accenten.Het geheel rust op een goudkleurig metalen montuur met fijn goud, met poten versierd in neo-rococo-stijl.Onder de basis bevindt zich de uitsparing:« CRE ART – Doré à or fin – Dorato 24% », die wijst op Italiaanse fabricage en hoogwaardige vergulding.AfmetingenHoogte: 24 cmDiameter: 21 cmstaatZeer goede algemene staatGeen kras of scheur.Goed bewaarde dorureOnbeschadigde porseleinen bloemenMinimale gebruikssporen die geschikt zijn voor de leeftijd.PeriodeMidden van de 20e eeuwOrigineItaliëVerfijnd decoratief object, ideaal als tafelcentrum, decoratieve schaal of vitrinelement, dat de Italiaanse smaak voor sierobjecten uit de tweede helft van de 20e eeuw illustreert.Zorgvuldige en beveiligde verzending#ATK#CreArtItalie#CoupeDecorativeXXe#VerreRoseTailleItaliaans decoratief object#ArtDecoratifEuropeen#DorureOrFin#PorcelaineFlorale#StyleNeoRococo#DecorVintageChic#CollectieArtDeLaTable