.Elegante Art Deco ovale schotel / plateau, vervaardigd door het gerenommeerde Belgische zilverhuis Wolfers, een van de meest prestigieuze namen in Europees zilverwerk.Dit verfijnde stuk is uitgevoerd in massief zilver met een gehalte van 835/1000 en behoort tot het Wolfers atelierontwerp, model J703. Het ontwerp wordt gekenmerkt door zijn strakke, modernistische lijnen, typerend voor de periode, gecombineerd met een subtiele parelrand (perlé decor) aan de voet, die het geheel een discrete maar luxueuze uitstraling geeft.De schotel rust op een lage, centraal geplaatste voet en heeft een harmonisch ovale vorm, wat het stuk bijzonder geschikt maakt als presentatie- of serveerschotel, maar ook als decoratief object binnen een klassiek of modern interieur.Keurmerken en signaturenWolfers werkplaatsmerkModelnummer J703Zilverkeurmerk 835ConditieGoede algemene staat, met lichte gebruiks- en ouderdomssporen passend bij de leeftijd (fijne krasjes, geen breuken of herstellingen). Het zilver behoudt een mooie glans en een elegante patina.DetailsFabrikant: Wolfers (België)Model: J703Periode: 1940-1950Materiaal: 835/1000 zilverVorm: ovaalGewicht: ca. 531 gram (zie foto)Een kwalitatief en tijdloos Wolfers-stuk, aantrekkelijk voor zowel verzamelaars van Belgisch zilver als liefhebbers van Art Deco design.