Tafellamp Temde Leuchten uit de jaren 50/60, zeer goede algemene staat, lampenkap van scoubidou kunststof roze licht, in goede staat, voet en romp in massief teak met een prachtige nerf, staaf in koperkleurig brons gebogen naar 90°, bruine vilt onder de voet, zwarte pushknop schakelaar uit de periode op de voet, bedrading vernieuwd met fase, nul en aarde. Hij werkt perfect.Gemaakt in Duitsland of Zwitserland eind jaren 50/begin jaren 60 door de beroemde fabrikant Temde Leuchten, opgericht door Fritz Müller in 1911.Op te merken is een kleine, zeer nette reparatie aan de voet, zichtbaar op de foto's, die in niets afdoet aan de stabiliteit en de stevigheid van de lamp.