Aangeboden een fraaie kraaltjes tafellamp met houten voet , uit de jaren 50/60 vorige eeuw .In een goede gebruikte staat , misschien iets vlekjes en minimale gebruikssporen , aan het transparante glas iets ruw en een een kleine barstje ( zie foto ) maar nog goed te gebruiken.Deze lampen zijn een voorbeeld van de vroegere olielampen , maar werden laten gemaakt naar elektrische lampen.Mooi afgewerkt met een kralen rand , okerkleurige kap met bloemen motief , houten voet bewerkt .Nog in een werkende staat , een prachtige lamp , zeer decoratief. De foto’s geven een goed beeld van deze Tafellamp .Afmeting :H 47 cmDoorsnee kap 23 cmGewicht 2000 gWordt goed verpakt en verzonden met PostNL Track & Trace