Lampe Schneider - Begin van de 20ste eeuw (1920/1930)Het werkt perfect.Gesigneerd Schneider op het glasBronzen voetLichtarmatuur van pâte de verrePrachtige patina uit de tijd.Het glas verkeert in uitstekende staat, geen barsten.originele bedradingHoogte: 57 cmVoetbreedte: 17 cmGlasbreedte: 16,5 cmHoogte van het glas: 17 cmGewicht: 2000 gEen zeer mooie afwerking!Aangetekende verzending met trackingnummerZorgvuldige verpakking