AANDACHT !! Édition exclusive !!!Verlicht je ruimte met een vleugje elegantie en exclusiviteit! Deze prachtige handgemaakte Tiffany-lamp is geïnspireerd op het ontwerp.DragonflyMet zijn zorgvuldig uitgesneden glas-in-loodontwerp straalt deze lamp een warme en sfeervolle gloed uit, perfect voor zowel klassieke als moderne interieurs.Functies:Met de hand gemaakt: elk stuk glas wordt zorgvuldig en vakkundig in het frame geplaatst.Uniek ontwerp: geïnspireerd door de klassieke stijl van Tiffany, met een unieke moderne toets.Hoogwaardige materialen: het gebruik van glas en lood van hoge kwaliteit zorgt voor duurzaamheid en een tijdloze uitstraling.Wanneer het licht aangaat, geniet u van een indrukwekkend lichtspektakel en een zeer gezellige, warme sfeer.Deze prachtige 'Eyecatcher' is een plezier voor je interieur, zeer decoratief, zelfs uitgeschakeld.Afmetingen :Hoogte van ongeveer 57 cm.Breedte van ongeveer 30 cm.2 lichtpunten, inclusief LED-lampen (Deze lampen bieden 3 lichtkeuzes: Wit / Warm / Neutraal)Deze lamp is niet alleen een lichtbron, maar ook een kunstwerk dat ongetwijfeld gesprekken zal stimuleren bij uw gasten. Investeer in deze tijdloze schoonheid en voeg een vleugje kunst toe aan uw dagelijks leven.Perfecte staatBekijk de foto's die deel uitmaken van de beschrijving.