Elegante en decoratieve Art Deco tafellamp, vervaardigd in Italië rond 1950. De lamp combineert luxe materialen en vakmanschap: een gedraaide onyx/albasten zuil, een rijk gedetailleerde gepatineerde bronzen voet, en een geslepen kristallen schaal die het licht prachtig breekt.De voet is gemerkt “Made Italy”, wat duidt op Italiaanse productie uit het midden van de 20e eeuw. De lamp straalt een warme, sfeervolle gloed uit wanneer zij brandt en is zowel functioneel als een sterk decoratief object.De kap is bekleed met een artistiek beschilderde stof in zachte aardetinten. Deze is passend bij de lamp en verkeert in goede vintage staat.Een bijzonder stuk dat perfect past in een Art Deco, Hollywood Regency of klassiek interieur.Item word zorgvuldig verpakt en verzonden met track and trace.