Set van 8 vintage lampenkappen met de hand geschilderd – Thema galjassen / schepen – Jaren 1950–60 – Volledige setSet van 8 vintage handgeschilderde lampenkappen – jaren 1950-60Mooie reeks van acht conische lampenkappen, handgemaakt en versierd met een motief van schepen / oude boten, typisch voor de decoratieve stijl van de jaren 50-60.Prachtig kleurenpalet (okergeel, rood, zwart, blauw), met een natuurlijk craquelé-effect van het materiaal dat hun vintage charme versterkt.Waarschijnlijk materiaal: geolied papier / perkament met interne metalen omwikkeling.Ideaal voor een woonkamerlamp, wandlamp, vloerlamp of vintage sfeer.Homogeen lot in consistente staat, met de hand geschilderd decor, typisch voor mid-century lampenkappen. Zeldzaam om een volledige set van 8 stuks te vinden.