Een prachtige set Neoklassieke Tafellampen van Kullmann. Tijdloos met een prachtige vormgeving.Voorzien van de originele ovale lampenkappen.E27 fitting met aan / uit schakelaars en 190 cm snoerGetest op goede werking. Kullmann was een lampen firma uit Duitsland, uit de vorige eeuw. Kullmann werkte veelal met luxe metalen / edelmetalen. Voor het beste ontwerp en uitstraling. Hoofdzakelijk voor de Europese markt.De lampen zijn in uitstekende conditie, zie de foto's voor de details.AfmetingenTotale hoogte 52 cmHoogte lampvoet 43 cmLampvoet 15 cm X 11 cmAfmetingen lampenkap:30 cm X 15 cmHoog 15 cmDe lampen worden uiterst zorgvuldig verpakt en met track en tracé code verzonden.