Een licht eiken Art Deco tafelklok met een rechthoekige kast in bijzonder fraaie conditie en daterend uit de vroege Art Deco periode rond 1920 of iets daarvoor.De klokkenmaker heeft oog gehad voor detail, met de schitterende messing decoraties aan de voor bovenzijde alles in symmetrie aangebracht.De wijzerplaat is nagenoeg in mint staat en lijkt van verzilverd messing vervaardigd en heeft fraaie wijzers in Art Deco stijl. Het bolglasdeurtje kent een messing rand en sluit perfect.Aan de voorzijde bevinden zich 3 facet geslepen kijkglaasjes in messing frame aangebracht ,waarachter de slingerbeweging met klepel te zien is.Het uurwerk is van hoge kwaliteit en waar nodig licht geolied ,loopt prima en is waterpas afgesteld. De rondgong slag kent een mooie volle klank, die zich elk half en heel uur laat horen.Overigens eenvoudig uit te zetten door de rondgong wat te verdraaien.Een kastklok in deze conditie en uitvoering kom je niet vaak tegen.Inclusief sleutel en zeer zorgvuldig verpakt wordt deze prachtige kastklok verstuurd naar landen binnen Europa.