Sybord (naaistafel of bijzettafel), eind 19e eeuw, waarschijnlijk in de Neo-Renaissance-stijl, zwart geschilderd.EigenschappenType: "sybord" of "sewing table" wordt gebruikt om vergelijkbare meubelstukken met twee laden en kenmerkende gedraaide poten te identificeren.Stijl en periode: Het ontwerp van het stuk, met name de rijkelijk geornamenteerde gedraaide poten (barley twist) en messing handgrepen op de laden, is typerend voor de Neo-Renaissance-stijl (ook bekend als Wilhelminische of Gründerzeit) en kan dateren uit de late negentiende eeuw.Het verkeert eigenlijk in een goede, stabiele staat, met veel kleine gebruikssporen; het enige nadeel is dat de bovenkant een beetje golvend is.We kunnen het zorgvuldig verpakt versturen, in een verzekerd, aangetekend pakket.