Houten mantelklok met Westminster-klokslag, met een klassiek ontwerp uit het midden van de 20e eeuw.De klok is ondergebracht in een massief houten behuizing met een warme, gepolijste afwerking, een getrapte sokkel, geen beschadigingen - lichte tekenen van veroudering, en een decoratieve koperen draaggreep aan de bovenkant. De voordeur is van glas, zodat men een duidelijk zicht op de wijzerplaat heeft.De wijzerplaat is voorzien van Romeinse cijfers, sierlijk geperforeerde wijzers en decoratieve spandrels in elke hoek. Drie opwindassen zijn aanwezig, die een tijd-, slag- en Westminster-klokslagbeweging aangeven.Vanbinnen is de klok uitgerust met een messing, veer-aangedreven beweging met een decoratieve, engine-turned achterplaat. Het slaat de Westminster-melodie op de kwartieren, met een uurslag op het uur. Het uurwerk is toegankelijk via de scharnierende voordeur. De originele slinger en opwindsleutel zijn inbegrepen.