Elegant vintage machinaal tapijt in klassieke Tabriz-stijl, uitgevoerd met een rijk gedetailleerd centraal medaillon en een fijn uitgewerkte florale decoratie. Het warme rood/oranje veld vormt een mooi contrast met de donkerblauwe rand, afgewerkt met verfijnde bloem- en rankmotieven.De symmetrische opbouw en het regelmatige dessin zijn typerend voor traditionele Tabriz-ontwerpen die in Europa zeer geliefd waren in de 20e eeuw. De kleuren zijn goed behouden en het tapijt heeft een aangename vintage uitstraling met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.Dankzij het royale formaat is dit tapijt bijzonder geschikt voor een grote woonkamer, eetkamer of kantoorruimte.SpecificatiesType: Machinaal geweven tapijtStijl: Tabriz-stijlHerkomst: West-EuropaPeriode: Midden 20e eeuwMateriaal: Wol op katoenAfmetingen: ca. 241 x 335 cmGewicht: ca. 23,5 kgConditie: Goede vintage staat, lichte gebruikssporenWordt zorgvuldig verzonden, afhalen mogelijk te Laakdal of Pelt (België).