Vroeg 20e eeuwse Engelse crystal parfumbox met faux schildpad waarvan stuk zilver is in verwerkt / parfumbox faux turtle with a piece inlay silver . Stuk zilver is uitgesneden in een prachtige korf met bloemen en strik . Gemerkt : leeuw = zilver 925 / anker = Birmingham / datum letter = 1926 / makers merk = Synger & Beddoes ( Birmingham ) . ( see pictures , zie foto's ) H:7,50cm , dia : 7 - 7.50 cm , gewicht totaal +-259 gram. Wordt veilig en goed verpakt/aangetekend Verzonden.