Prachtige vergulde oorbellen in bladvorm met natuurlijke jade-stenen, handgemaakt en versierd door Swoboda (VS).Fabricage uit de jaren 1950–1960.Natuurlijke jadestenen hebben een lichtgroene kleur. Elke oorbel bevat drie jade-stenen, met verschillende vormen.Oorbellen kunnen zonder oorborels worden gedragen, ze zijn clip-on.Het metaal is geplateerd met 24-karaats goud.Afmetingen: 2,5 cm × 2,3 cm.Gewicht: 9,49 g.Ondanks hun leeftijd zijn de oorbellen in zeer goede staat.Deze serie was al erg kostbaar in de jaren 1950–1960.Oorbellen dragen op de achterkant van de sluiting een gravure met de tekst «SWOBODA», wat zeer zelden voorkomt op stukken van dit merk.Edward Swoboda, getalenteerde sieradenontwerper, richtte in 1956 Swoboda Inc. op in Los Angeles.Weelderige sieraden, bestaande uit geslepen edelstenen, parels en koraal, waren onvergelijkbaar in de sieradencollectie van die tijd.Hij heeft opdrachten ontvangen van Nancy Reagan en vele hollywoodsterren.Een groot deel van haar creaties is tegenwoordig zeldzaam en zeer gewild door verzamelaars.Verzonden met stofzakje, niet origineel.Zonder doos.Ref:87