Prachtige vintage aardbeienbroche, gemaakt door het huis Swarovski in de jaren 1990.Dit statement-sieraad onderscheidt zich door zijn metalen bekleed met fijn 24-karaats goud, verfraaid met glanzende, kleurloze Swarovski-kristallen die minutieus met de hand zijn gezet.Aan de achterzijde vinden we het kenmerkende Swarovski zwaanstempel, een garantie voor authenticiteit.Elk detail weerspiegelt het vakmanschap, de precisie en de verfijning die kenmerkend zijn voor het Oostenrijkse huis.Staat: zeer goed.Merk: Swarovski – Gemaakt in Oostenrijk.Tijdperk: jaren 1990.Afmetingen: lengte 3 cm, breedte 3 cm, 6,39 g.Materialen: 24-karaats verguld goud, kleurloze Swarovski-kristallen.Inclusief accessoires: stofzuigerzak (niet origineel).~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Over SwarovskiOpgericht in 1895 in Oostenrijk door Daniel Swarovski, heeft het merk zich gevestigd als een wereldwijde referentie dankzij de uitvinding van een revolutionaire elektrische machine voor het slijpen van kristal. Gevestigd in Wattens, in Tirol, heeft Swarovski zijn fabricagegeheimen weten te bewaren, terwijl het in de loop van de twintigste eeuw samenwerkte met haute couture en de filmindustrie. Vandaag de dag belichaamt het huis de perfecte combinatie van innovatie, elegantie en traditie.Réf.91