Suske en Wiske BR-06 – De schat van Beersel – Claudia Radzio uitgaven groot – Gesigneerd door Vandersteen en met tekening – 1 Album – Eerste druk – 1986
Aangeboden wordt het Suske en Wiske-album 'De schat van Beersel' uit de reeks Suske en Wiske, in een zeer zeldzame luxe grootformaat-uitgave verzorgd door Claudia Radzio + Scriptoria en Standaard Uitgeverij.Deze bijzondere bibliofiele uitgave met linnen band is gelimiteerd op slechts genummerde 100 exemplaren (aangeboden is nr 75) en behoort zonder enige twijfel tot de meest gezochte luxe-edities rond de Suske en Wiske-albums. Het album is gesigneerd door Willy Vandersteen en bevat bovendien een extra en ook mooie tekening van Paul Geerts.Bij deze uitgave zit daarnaast een aparte map met 3 fraaie zwart-wit platen en 3 dito kleurenplaten. De bijlagen zijn gelijk genummerd aan het album.Staat: Het album is in prachtige staat, met enkele minieme (!|) gebruikssporen aan de kaft. Daarbij is het witte stipje achterop (ca 2mm) geen beschadiging maar een plekje waar de blauwe verf bij het drukken niet heeft gepakt. Als je goed kijkt, zie je dat de zwarte verf van de belettering er overheen is gedrukt. De zeefdrukken en de folder zijn in nieuwstaat. Zie de duidelijke foto's.NB: Deze De uitgave is niet verwarren met de latere 'modernere' grootformaat luxe-uitgaven van Stribbel Strips.Exclusieve en gezochte uitgave.Zie alle foto’s!Wordt verzekerd verzonden.