Strand Electric Model 293 follow spot theaterlamp, geproduceerd in Engeland in de jaren 1960. Dit type lamp werd oorspronkelijk gebruikt in theaters om acteurs op het podium te volgen en vormt vandaag de dag een opvallend industrieel designobject. Gaaf object voor een café, bar of mancave. Gemakkelijk op te hangen.De lamp is voorzien van een E27-fitting met EU-stekker en is geschikt voor alle typen lichtbronnen, inclusief LED. De afgebeelde lichtbron wordt meegeleverd. De lamp is volledig richtbaar en via de originele stelknop is de lichtbundel verstelbaar van spot naar flood.Het betreft een authentiek vintage object met zichtbare gebruikssporen, passend bij leeftijd en intensief professioneel gebruik.Specificaties:- Fabrikant: Strand Electric- Model: 293 Follow Spot- Herkomst: Engeland- Periode: ca. jaren 1960Afmetingen lamp: ca. 100 × 45 × 40 cm