Stone Island - Logo Patch soft fit poloshirt Gemaakt van heerlijk soepel katoen in een prachtige ice blue uitvoeringVoorzien van de kenmerkende Stone Island logo patch embleem op de voorzijdeIn prima staat verkerendRandje kraagomslag iets lichter Officieel maat XLValt als een iets ruimere maat LCheck hiervoor de afmetingen hieronderEigenschappen:- Model: Logo Patch soft fit poloshirt- Gemaakt van licht zacht en soepel katoen - Polokraag sluit met typerende Stone Island knopen- In een ijs blauwe kleur- Geborduurde Logo Patch - Code: CLG 426 730 702 494- In uitstekende staat Afmetingen:Oksel naar oksel: 55cmLengte vanaf de schouder naar beneden: 71cmWordt goed verpakt verzekerd verzonden met track & trace