Luxury Boutique Netherlands biedt aan; een prachtige handgemaakte boterzachte blazer van het topmerk STILE LATINO in maat 54. Gemaakt van 100% boterzacht CASHMERE, getailleerde pasvorm. Blauw grijze patroon. De Napolitaanse kleermakerskunsten zijn goed vertegenwoordigd in dit jasje. Halfgevoerd, patch pockets, 2.5 knoopssluiting. Mouwen onafgewerkt, knopen meegeleverd. Foto met model is puur ter indicatie (hij draag daar namelijk een maat 50). Retailprijs €2950!Afmetingen (ongeveer):Lengte vanaf onderkant kraagpand 79cm - 31.1 inchMouwlengte 68cm - 26.7 inch (kan nog iets worden verlengd of worden ingekort)Schouders 48.5cm - 19.1 inchOksels 59.5cm - 23.4 inchTaille 55.5cm- 21.85 inchVerzending aangetekend binnen Nederland met PostNL, buiten Nederland met FedEx of PostNL. Ophalen in Bergschenhoek mogelijk.