Prachtige stationscomtoise klok afkomstiguit Frankrijk.De maker is Frédéric Tulle.á Castelnau-de Montralier.De klok loopt goed.Voor bij de kast is het metaal iets verbogen.Sleutel is aanwezig &ophanghaak.Afm. 42 cm hoog. 27 cm breed. 15 cm diep.De klepel is 92 cm.Kan inelkaar.Gewichten wegen 5 kg per stuk.Dit artikel wordt zeer zorgvuldig verpaktverzekerd en met track &tracé verstuurd.Kan ook worden opgehaald in Leeuwarden.