Biblia, Dat Is: De gantsche H. Schrifture, vervattende alle de Canonycke Boeken des Oude en des Nieuwen Testaments : door last van de Hoogh Mog: Heeren Staten Generael der Vereenighde Nederlanden, en volgens het Besluyt van de Sinode Nationael, gehouden tot Dordrecht, in de jaaren 1618 ende 1619. ; Uyt de Oorspronckelyke in onse Nederlantsche taal getrouwelyk overgeset ; Door ordre der Ed. Gr. Achtb. H. Burgermeesteren van Amsterdam naagesien- Amsterdam, Hendrick Schelte, 1714 - OT Gegraveerd titelblad,(20 , inhoudspagina's) 292 bladen (=584), 112 bladen (=224) NT 134 bladen (=268pp) en De boecken genaemt apocryhe (2) 94 bladen (=188pp) - halflederen bandRedelijk. Schaaf- en stootplekken. wat papierverlies platten. Binnenscharnier voor iets open - boekblok vast in band Gegraveerd titelblad los en aan randen gerafeld, zijmarge ooit amateuristisch gerestaureerd. Schutblad gekreukt, gaatjes in binnenmarge, raakt los. Binnenwerk verkleurd/verbruind, hier en daar een plek, vochtplekken op titelblad NT en blad daaraan voorafgaand en daaropvolgend. Verlies hoekje vier bladen. Enige ezelsoortjes. Schutbladen achter gekreukt, dek- en schutblad vlekkig.Vermoedelijk ontbreekt het eerste (of de eerste twee bladen) van de inhoudpagina's van het OT - eerste inhoudspagina begint met 1e boek Koningen.Wordt aangetekend verzonden