Antieke Victoriaanse 19e-eeuwse messing planten standaard19e -eeuwse Victoriaanse antieke planten standaard met opengewerkte bovenzijde en een zeilschip decor, op klauwpoten. Aan de onderzijde gemerkt met C&AHoogte 9 centimeterBreedte 26 centimeterDiepte 14 centimeterGewicht cá 760 gramAfkomstig uit Engeland rond 1900De conditie is goed, gebruikersporen conform leeftijd (licht gepoetst om m.n. de ouderdomspatina te bewaren)