Van mijn privétribale collectie:4 stukken origineel Zulu kralenwerk: over het algemeen in redelijke staat - sommige hebben kleine beschadigingen - andere meer.+1 bot en gegraveerde snuifschep - 27 cm.Neem alsjeblieft goed de afbeeldingen door: ze maken deel uit van de beschrijving.Echte objecten, daterend uit het einde van de 19e eeuw.lepel: 27 cmlinker sieraden: 23 x 30 cmrechtsboven: 16 x 8 cmrechts midden: 28 x 2,5 cmNet onder: 22 x 2,5 c Ik verpak heel goed en verzend het per aangetekende verzending.