Drankservice in Art Deco-stijl van zeer fijn geslepen kristal van St. Louis.Ligier-model, midden twintigste eeuwBegrijpendEen karaf met hoogte 24 cm.5 waterglazen, hoogte ca. 11,3 cm8 rode wijnglazen, hoogte ca. 9 cm8 champagnecoupe s, hoogte ca. 8 cm10 witte wijn glazen, hoogte 8 cmModel van grote elegantie, maar toch eigentijds, met een verfijnd profiel en zuivere, delicate lijnen, kristal van een mooie glans.Elk volledig met de hand gemaakt glaswerk is een uniek stuk met zijn charmante onregelmatigheden.Alleen de karaf is gesigneerd.Karaf met de originele kurk.In uitstekende staat van onderhoud met zeer geringe gebruikssporen, mogelijk microkrassen en luchtbellen. Zie de toestand op de gedetailleerde foto's.De foto's maken deel uit van de beschrijving.Zij zullen zorgvuldig worden ingepakt en beveiligd voor verzending. Tijdelijk kunnen de zendingen vanaf Italië verzonden worden (via UPS naar de EU).