Soesterspiegel met schilderij "Stilleven met Delfts baluw bord en peren" - Olieverf op paneel Boeren spiegeltjeNederland, 19e eeuwEikenhout, facet geslepen spiegel/glas.In goede gebruikte conditie, lichte gebruikssporen en vlekjes.Let goed op de foto's. Oude spiegel.Afmeting:ca. 66cm Hca. 30,5cm Bca. 2,5cm DSchilderijca. 26cm Bca. 18cm HGewicht: 5kg+Word goed verpakt en aangetekend verzonden.