Rijk gesneden houten wandspiegel in neorenaissance‑ / neobarokstijl met fronton en gedraaide zuiltjes, waarschijnlijk continentaal Europees (Nederland/België), rond eind 19e–begin 20e eeuw. 1850-1900.Object in goede staat met minimale gebruikssporen. Enkele kleine scheurtjes aanwezig, doch passend bij de leeftijd; het behoudt zijn originele schoonheidHoogte 67 cmBreedte 71 cmDikte 7 cmzorgvuldige verpakt en aangetekend verzonden