Deze prachtige spiegel van gebeeldhouwd hout is een opmerkelijk stuk uit de negentiende eeuw, ontworpen in de neorenaissance-stijl. Zijn ruime afmetingen van 90 cm breed, 140 cm hoog en 10 cm diepte maken het tot een ideaal middelpunt om een elegant interieur te veredelen. Het massieve houten kader toont een verfijnd beeldhouwwerk, met fijn uitgevoerde bloem- en plantmotieven aan de bovenkant. De kroon, versierd met een gesneden guirlande en bloemmotieven, geeft een majestueuze toets, terwijl de delicate sierlijsten de natuurlijke schoonheid van het hout benadrukken. De zorgvuldig gefacetteerde spiegel geeft een extra vleugje verfijning, terwijl hij het licht vangt en weerspiegelt met een tijdloze elegantie. Frans werk uit de 19e eeuw. #FestiveClassics