Antiek mahonie hout speeltafel ingelegd met Bordeaux kleur vilt .De bovenkant ingelegd met eban hout.De meubel is elegant ook als een trumeau,op een zuil met 4 poten,Gerestaureerd en gepolitoeerd.onder de blad een opberg ruimte