Overweldigende voorraad met in het dikke deel maximaal 5 doubletten per zegel. Grotendeels op volgorde van jaartal.Niet alleen duizenden zegels gestempeld, maar ook veel postfris materiaal tussendoor. Zoals de blokken, waarvan de meeste niet zichtbaar zijn (gestapeld ingestoken). Zowel klassiek als modern, tot en met Euro-zegels. In totaal gigantische cataloguswaarde!Niets nagekeken op kleuren, tandingen, papiersoorten, plaatfouten of watermerken, waardoor kans op vondsten.Bekijk de foto's voor een eigen indruk. Alles is afgebeeld.Gratis verzending naar landen waar de meeste kopers vandaan komen.