Prachtige dubbele escudo's van Filips II,2 escudos ofAtelier SévilleGewicht van de perfecte munt,Diameter 27 mmGewicht: 6,75 gHerkomst: veilingverkoop (veilingovereenkomst) Frankrijk, verwerving op 09/11/2024