Aangeboden: een in uitstekende staat verkerende Sony α5000 (ILCE-5000) systeemcamera (alleen body)in het zwart. Deze compacte krachtpatser combineert de beeldkwaliteit van een spiegelreflex met het gemak van een point-and-shoot camera.Kenmerken en conditie:Staat: Uitstekend, met nauwelijks zichtbare gebruikssporen. Het toestel is zeer zorgvuldig onderhouden. Shuttercount 3154.Sensor: 20.1 megapixel Exmor APS-C HD CMOS-sensor voor prachtige details en scherptediepte.Scherm: 180 graden kantelbaar LCD-scherm, ideaal voor vlogs en selfies.Connectiviteit: Voorzien van Wi-Fi en NFC voor het direct delen van foto's naar uw smartphone.Prestaties: Snelle BIONZ X-processor en een ISO-bereik tot 16.000.Menu: in alle Europese talen.De body wordt geleverd inclusief bodydop, accu, draagriem, en batterijlader met netkabel en usb kabel (alles origineel Sony). Een perfecte camera voor zowel de beginnende fotograaf als de veeleisende reiziger die licht bepakt wil gaan zonder in te leveren op kwaliteit.