Prachtige Sony Trinitron KV-14V4D kleuren-televisie met geïntegreerde VHS-videorecorder. Een iconische TV/VCR-combinatie uit de jaren 90, zeer geliefd bij verzamelaars, retro-liefhebbers en iedereen die zijn oude videobanden weer wil afspelen op originele apparatuur.Kenmerken • Merk: Sony • Model: KV-14V4D • Type: CRT-televisie met ingebouwde VHS-videorecorder • Beeldbuis: Trinitron • Formaat: ca. 14 inch • Functies: ShowView, timer-opname, geïntegreerde bediening • Inclusief: originele afstandsbediening en kabels • Herkomst: Made in SpainStaat • Optisch in zeer nette staat met slechts lichte cosmetische gebruikssporen • Lijkt nauwelijks gebruikt • Werking niet getest, daarom aangeboden zoals gezien op de foto’sBijzonderhedenDit model staat bekend om zijn uitstekende beeldkwaliteit dankzij de Trinitron-beeldbuis. Ideaal voor: • Het afspelen van oude VHS-banden • Retro-gaming op originele hardware • Verzamelaars van klassieke Sony-apparatuurEen mooie kans om een complete en stijlvolle TV/VHS-combinatie aan je collectie toe te voegen.