Aangeboden wordt een prachtige set van 6 originele PlayStation 1 Long Box games, allemaal complete NTSC-U (Amerikaanse) uitgaven uit de beginperiode van de PlayStation (1995–1996).Deze iconische “tall box” edities werden slechts korte tijd geproduceerd en zijn vandaag de dag zeer gewild bij retro game verzamelaars.Inhoud van de kavel: • Mortal Kombat 3 – Long Box – compleet • Twisted Metal – Long Box – compleet • Street Fighter: The Movie – Long Box – compleet • Total Eclipse Turbo – Long Box – compleet • Battle Arena Toshinden – Long Box – compleet • NFL GameDay – Long Box – compleetAlle games zijn: • Inclusief originele disc • Met originele handleiding • In de originele long box verpakking • NTSC-U/C (USA) regioConditie:De games zijn compleet en verkeren in nette staat. Dozen en manuals tonen lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Discs zijn visueel in goede conditie. Zie foto’s voor een nauwkeurige indruk.Een zeer mooie set voor verzamelaars van vroege PlayStation memorabilia en long box uitgaven.